Nabór – klasy VIII
Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Egzaminy zbliżają się dużymi krokami. W tym tygodniu uczniowie klas ósmych  i trzecich gimnazjum zmagali się z MARATONEM LEKTUROWYM. Szukanie rozwieszonych po korytarzach szkolnych cytatów z lektur, przypisywanie im tytułów i autorów to ciekawa gra i powtórka. Była także GIEŁDA REKWIZYTÓW. Przygotowanie rekwizytów do wylosowanej lektury, zaprezentowanie ich  tak ,aby inni uczniowie mogli rozwiązać zagadki to nie lada zadanie. Było przy tym dużo zabawy i gimnastyki słownej, a uciekający czas zmuszał do szybkiego przeglądu wiadomości i łączenia faktów.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II