Nabór – klasy VIII

Egzaminy zbliżają się dużymi krokami. W tym tygodniu uczniowie klas ósmych  i trzecich gimnazjum zmagali się z MARATONEM LEKTUROWYM. Szukanie rozwieszonych po korytarzach szkolnych cytatów z lektur, przypisywanie im tytułów i autorów to ciekawa gra i powtórka. Była także GIEŁDA REKWIZYTÓW. Przygotowanie rekwizytów do wylosowanej lektury, zaprezentowanie ich  tak ,aby inni uczniowie mogli rozwiązać zagadki to nie lada zadanie. Było przy tym dużo zabawy i gimnastyki słownej, a uciekający czas zmuszał do szybkiego przeglądu wiadomości i łączenia faktów.