Młode adeptki siatkówki zdobyły tytuł Wicemistrzyń Powiatu Świdnickiego. Dnia 07.03.2019r. dziewczyny klas piątych wzięły udział w Finale Powiatowym „Trójek Siatkarskich” w Świdnicy. Reprezentowały nas: Hanna Pałeczka, Hanna Sułek, Anna Maria Michalska, Kamila Kołtunowicz, Wiktoria Nalichowska oraz Aleksandra Olszewska. Zajęły II miejsce, psując trochę krwi drużynie mistrzowskiej. Nasze reprezentantki wygrały seta 25:18 z dziewczynami z klasy sportowej SP nr 6 w Świdnicy. Można śmiało powiedzieć, że dziewczyny reprezentują bardzo dobry poziom gry w piłkę siatkową. Cieszy nawiązanie walki, coraz bardziej stabilna zagrywka (tu na pochwałę zasługuje zagrywka przede wszystkim Kamili Kołtunowicz), współpraca w zespole, a także rozegranie piłki na trzy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.