Nabór – klasy VIII

W ramach rocznego konkursu klasy Ekomaniaków przeprowadzono 13 różnych imprez i konkursów:
IX-Sprzątanie świata
X-Wystrój klas-zieleń
XI-coś z niczegoXII -ozdoby świąteczne
I, II -zbiórka schronisko
III-ozdoby wielkanocne
IV-gazetka -chrońmy środowisko
V-happeningi ekologiczne
Zbiórki: Puszki, Baterie, Nakrętki, Kasztany, Telefony

W rywalizacji brały udział wszystkie klasy szkoły podstawowej i klasy gimnazjum w budynku przy ulicy Jana Pawła II.
I miejsce zajęła klasa 6a – 68 pkt.
II miejsce zajęła klasa 2b – 67 pkt.
III miejsce zajęła klasa 5a – 64,5 pkt.
W ramach konkursu zbieraliśmy zużyte puszki, baterie, nakrętki, kasztany i stare telefony.
Zebraliśmy w sumie:
puszki 131, 4 kg
telefony 20 kg
baterie 257,3 kg
nakrętki 468,7 kg
Zużyte telefony oddajemy do firmy utylizacji Ekophone – forma konkursu. Baterie przekazujemy do utylizacji, nakrętki przekazujemy na rehabilitację Kamila ,kasztany przejęło Nadleśnictwo Świdnica ,za pieniądze uzyskane z sprzedaży puszek fundujemy nagrody ,a część przekazujemy na pomoc dzieciom z Afryki. Nagrody dla wyróżnionych klas ufunduje Gmina Jaworzyna Śl.