Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dnia 14 listopada w Szkole Podstawowej w Pastuchowie, w ramach obchodów  100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, odbył się konkurs recytatorski  „Jestem małym patriotą” dla uczniów klas 0-3. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy etapów klasowego i szkolnego:

Nikola Kunysz z 1c

Stanisław Rybka z 1c

Amelka Kulpińska z 2a

Dorota Godek z 2c

Mali recytatorzy zmierzyli się z kolegami i koleżankami z Nowego Jaworowa, Mrowin i Pastuchowa. Wszyscy pięknie wystąpili i miło poinformować nam, że w kategorii klas 0-1 trzecie miejsce zajął Stanisław Rybka, a Nikola Kunysz  otrzymała wyróżnienie. W kategorii klas 2-3 drugie miejsce uzyskała Amelka Kulpińska. Serdecznie gratulujemy. To dla Ciebie Polsko!

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II