Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Maj jest miesiącem szczególnym w historii Polski. W pierwszych trzech dniach maja obchodzone są w Polsce trzy ważne święta.

1 Maja zapisał się jako Międzynarodowe Święto Pracy obchodzone nie tylko w Polsce, ale i na świecie.
2 Maja został ustanowiony Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Święto to czci polskie barwy narodowe, które mają, jako jedne z nielicznych w świecie, pochodzenie heraldyczne. Święto Narodowe 3 maja, upamiętnia przyjęcie niezwykle istotnego dokumentu, jakim była Konstytucja 3 maja z 1791 roku.
Cała społeczność szkolna włączyła się dziś w obchody tych ważnych świąt, podkręslając ich ważność odświętnymi strojami, które przybrały barwy biało-czerwone. Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali symboliczne flagi w postaci kotylionu, które dumnie i z szacunkiem nosili przez cały dzień. Patriotyczne kotyliony, dekorację i audycję przygotowały dziewczęta z klasy 2B gimnazjum w ramach projektu edukacyjnego „Święto Narodowe 3 Maja”, o oprawę fotograficzną zadbała Natalia Ząbek. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się czynnie w obchody 227-rocznicy Uchwalenie Konstytucji 3 Maja oraz Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Na szczególne wyróżnienie zasługują dwie klasy, które w całości, wspólnie z wychowawcami podkreśliły uroczysty charkter dzisiejszego dnia biało-czerwonym strojem. Dziękujemy i gratulujemy klasie 3 A gimnazjum z wychowawcą p. Jolantą Sołtys i klasie 6A szkoły podstawowej z wychowawcą panią Ewą Miszkuro-Kulaszewską.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II