Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Uczniowie klas drugich i trzecich mieli dziś okazję uczestniczyć w nietypowej lekcji w kinie. Zapytacie o temat zajęć? Odpowiadamy:  Skąd są dźwięki tej piosenki? O muzyce w filmach dla dzieci.

Dzieci podczas zajęć przekonały się, jak ważną rolę odgrywa muzyka w filmie. Dowiedziały się, jak wyglądały filmy na początku istnienia kina. Zobaczyły na czym polega praca tapera. Poznały instrumenty i zwyczaje muzyczne z różnych zakątków świata. Miały okazję zobaczyć jak nagrywa się muzykę do filmu i same spróbowały swoich sił w piosence. Odkryły też czym jest muzyka ilustracyjna.

Na podsumowanie zajęć uczniowie obejrzeli film „Balerina”. Był to film animowany o potędze marzeń, które spełniają się na tanecznym parkiecie.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II