W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych – był nim październik, biblioteka szkolna ogłosiła konkurs na graficzny projekt okładki ulubionej książki.

Konkurs miał na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz propagowanie czytelnictwa wśród dzieci.

Jury nagrodziło pracę następujących uczniów: miejsce I zajęła Zofia Wawrzynkowska, na miejscu II uplasował się Karol Kubryński, miejsce III zajęła Aleksandra Byczko. Serdecznie gratulujemy laureatom i uczestnikom konkursu, zapraszamy do udziału w konkursach bibliotecznych.