Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Żadna inna pora roku nie służy tak nadrabianiu literackich zaległości jak jesień i zima. Wieczory są długie i zimne, co nie sprzyja aktywności w plenerze. To doskonały czas, aby wybrać się do biblioteki i wybrać ciekawe pozycje książkowe dla siebie. W zimowe wieczory najlepiej czyta się książki, które są ciepłe, kojące i wprawiają czytelnika w dobry nastrój, dlatego też biblioteka szkolna serdecznie zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do skorzystania z ciekawej oferty książkowej.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II