Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Z przyjemnością informujemy, że 27 maja został rozstrzygnięty szkolny  Konkurs Plastyczny na NAJPIĘKNIEJSZY WIOSENNY KAPELUSZ !!! Konkurs był przeprowadzony zdalnie. Uczniowie wysyłali zdjęcia wykonanych prac.

Zadanie nie było łatwe, jednak uczniowie klas młodszych 1-3 poradzili sobie z nim wyśmienicie. Wykazali się ogromną wyobraźnią i pomysłowością. Każdy z kapeluszy był jedyny w swoim rodzaju. Widać było, jak wiele pracy włożono w jego wykonanie. Pojawiały się na nich fantastyczne kwiaty, trawy i zioła, barwne motyle, ptasie gniazdka i ptaszki. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody, które można było odebrać w szkole.

Oto wyróżnione prace:

I miejsce: Oktawia Okarmus 2d

II miejsce: Zofia Wawrzynkowska 2b

III miejsce: Cyprian Chodurek 1c

Wyróżnienia: Wiktoria Jędrzejewska 3a, Szymon Smoter 2b, Karol Kubryński 2d, Antonii Bednarczyk 1b, Szymon Madetko 1c, Nikola Kunysz 2c, Aleksandra Wargol 1a, Jakub Świątek 3a, Brajan Wotkowiak 1c, Maksymilian Garlej 2b.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy naszym małym projektantom i ich Rodzicom za wspaniałe pomysły i ogromny wysiłek włożony w wykonanie tych przepięknych kapeluszy.

Opracowała: Patrycja Pasternak

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II