Przez cały rok wszyscy czekamy na ten dzień kiedy przybędzie. Gdy zbliża się grudzień piszemy do Niego listy, pieczemy ciasteczka. Kto to taki? Mikołaj!!! Niektóre dzieci twierdzą, że go widziały, inne uruchamiają swoją wyobraźnię i próbują Go sobie wyobrazić i narysować. Wielu z Was wzięło udział w konkursie plastycznym „Postać Świętego Mikołaja”. W swoich pomysłowych pracach wykonanych różnymi technikami przedstawiło postać Św. Mikołaja. Spośród prac, które napłynęły Jury wybrało laureatów. Wszystkim dzieciakom dziękujemy i gratulujemy. Zapraszamy do obejrzenia filmiku oraz ogłoszenia laureatów.  W linku, który jest poniżej, wyświetli się grafika telefonu. Kliknijcie w wiadomość na grafice telefonu a dowiecie się kto został laureatem konkursu:

Kliknij tutaj aby poznać laureatów konkursu

Dyplomy oraz nagrody są do odbioru w sekretariacie szkoły przy ulicy Mickiewicza.

Konkurs organizowały:

Anna Kruk

Edyta Twardysko