Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

18 maja poczet sztandarowy naszej szkoły, delegacja nauczycieli, Dyrektor Pan Krzysztof Sołtys, oraz Sekretarz Gminy Pan Tomasz Strzałkowski piątkowe popołudnie spędzili na wrocławskim Rynku na Patriotycznym Koncercie Kresowym. Na tę wielką uroczystość zaproszone zostały szkoły, które przez cały rok szkolny aktywnie pracowały na rzecz akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”. Imprezę rozpoczęła wielka parada pocztów sztandarowych ze 100 dolnośląskich szkół.  Pani redaktor Grażyna Orłowska – Sondej – inicjatorka i organizatorka akcji podziękowała wszystkim instytucjom, które zaangażowały się w działania na rzecz ratowania polskich cmentarzy i pomoc Kresowianom. Szczególne podziękowania skierowane zostały do uczniów, rodziców, pracowników szkoły podstawowej w Jaworzynie Śląskiej oraz mieszkańców naszej gminy.

Podczas tegorocznych kwest zebraliśmy 11.045 zł  zajmując I miejsce spośród wszystkich dolnośląskich szkół. Pani Grażyna Orłowska-Sondej i była Kurator Oświaty Pani Beata Pawłowicz złożyły podziękowania na ręce Pani Anny Ryś oraz Pani Anny Jaroszek i Pana Wiesława Dybła – szkolnych koordynatorów akcji. Podczas części artystycznej mieliśmy przyjemność podziwiać występy zespołów wokalnych i tanecznych z Ukrainy, Litwy, Wilna i Lublina.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II