Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W bibliotece aktywnie działa

KOŁO   PRZYJACIÓŁ KOSZAŁKA-OPAŁKA

Koło działa realizując hasło  ,,Czytanie to największa zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. Członkowie koła rozwijają swoje zainteresowania pomagając w organizacji konkursów, redagując gazetki, pisząc własne wiersze. Udział w zajęciach kształci u uczniów systematyczność,  odpowiedzialność,  zamiłowanie do ładu i porządku oraz umiejętność pracy w zespole. Prace koła wspomagane są przez rodziców, którzy służą pomocą przy organizacji imprez,  w zbiórkach książek, naprawie i konserwacji księgozbioru oraz popularyzacji czytelnictwa.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II