Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Podczas ferii uczestnicy koła ekologicznego wraz z opiekunami  wybrali się na edukacyjną lekcję w terenie. Pierwsza część  zajęć odbywała się w palmiarni w Lubiechowie. Palmiarnia to raj dla oczu, namiastka wiosny i lata. Zadaniem  uczniów było wykonanie  trzech fotografii, oznaczenie  i opisanie wybranej rośliny. Druga część naszej  eskapady to zawiezienie zebranej karmy do schroniska w Świdnicy. Tam czekały nas opowieści  o trudnych losach piesków, poznaliśmy zasady wolontariatu i adopcji. Zajęcia utwierdziły nas w przekonaniu, że przesłanie Świętego Franciszka: „Troszcz się o człowieka, o zwierzę, wodę , o powietrze, aby Ziemia nie została ich zupełnie pozbawiona” dziś nabiera jeszcze większego znaczenia.

Jolanta Sołtys- opiekun koła

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II