Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Uczniowie z jaworzyńskiej podstawówki ramach corocznej  akcji pomocy dla zwierząt  zebrali ponad  650 kg karmy  dla piesków i kotków  świdnickiego schroniska .Zbiórka karmy to jedna z konkurencji  rocznego konkursu  „Klasa Ekomaniaków”. W czasie ferii  grupa uczniów odwiedziła schronisko w Świdnicy  i przekazała zebraną karmę i koce. Wolontariusze wykazali się wielką empatią i  ze wzruszeniem  wysłuchali opowieści  o podopiecznych, dowiedzieli się jak zostać wolontariuszem  i jak adoptować  zwierzaki.

Organizatorzy zbiórki dziękują wszystkim uczniom i ich rodzicom za przekazaną karmę. Szczególne podziękowania dla uczniów, którzy podarowali największą ilość karmy i kocy: M.Kuriaty, M.Fudali, A.Dyko, M.Mitury, Ł.Leszczyńskiego, J.Wardach, O.Marek, O.Śmiałowskiej, A.Myślickiej A.Michalskiej, J.Hurmanowi oraz K.Wardach.

Jolanta Sołtys

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II