Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

11 listopada to dla każdego Polaka ważna data. Patriotyczne święto skłania nas do refleksji nad wartością wolności i niepodległości. Dla upamiętnienia tej ważnej rocznicy uczniowie naszej szkoły  wysłuchali audycji radiowej, której słowa  przypomniały  wszystkim, że listopad to szczególny miesiąc w historii Polski. Ważne jest, aby każdy Polak wiedział i pamiętał o tych istotnych  wydarzeniach w dziejach naszego narodu. Następnie uczniowie wzięli udział w turnieju wiedzy o Polsce – wzorowanym na popularnym teleturnieju „Kocham Cię, Polsko!”. Każdą z klas 6 i 7 reprezentowała czteroosobowa drużyna, która zmagała się z zadaniami dotyczącymi  znajomości języka polskiego czy  historii, prezentacji wielkich Polaków. Zespoły przygotowały także  ilustracje niepodległościowe. Korytarz naszej szkoły zamienił się w galerię plakatu patriotycznego. Turniej uatrakcyjniał występ zespołu wokalnego. Doping i gorące oklaski  biało-czerwonej  publiczności, która również czynnie zaangażowała się w imprezę, zagrzewały cztery drużyny  do walki. W rezultacie zwyciężył zespół klasy 6a (przed 7a,następnie 6b i 7a).

Była to dobra lekcja patriotyzmu stanowiąca  istotny składnik narodowej tożsamości.

fot. N.Ząbek, M. Kozieł

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II