Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

100-lecie odzyskania niepodległości to rocznica, która wzbudza wiele emocji – wzruszenie, radość, sentyment. W naszej szkole jednym z wydarzeń upamiętniających tę wyjątkową okoliczność był konkurs  „Kapelusz Patriotyczny dla Marii Konopnickiej”.

Konkurs miał na celu rozwijanie aktywności twórczej dzieci poprzez działanie w różnych materiałach i technikach oraz propagowanie treści patriotycznych poprzez edukację plastyczną. W konkursie wzięło udział 12 uczniów z klas I-III.

Kapelusze oceniła komisja w składzie: Pani Jola Mikołajczyk i Pani Ewa Miszkuro. Panie postanowiły przyznać sześć równorzędnych głównych nagród oraz sześć wyróżnień.

Nagrody przyznano: Hani Wojcieszek 1b; Zosi Wawrzynkowskiej 1b; Ani Paryl 1b;  Stasiowi Rybce 1c; Karolowi Kubryńskiemu 1d; Marcinowe Gałce 2c.

Wyróżnienia przyznano: Szymonowi Smoterowi 1b; Wiktorii Fajdek 2c; Karolinie Kalińskiej 2c, Kubie Kotlikowi 2c, Izabeli Kucy 3a; Lenie Gracy 3b.

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się 9 listopada podczas uroczystego apelu z okazji Święta Niepodległości.

Wszystkie kapelusze podziwiać można na popiersiu naszej patronki w budynku szkoły przy ul. Mickiewicza.

Wszystkim dzieciom i ich rodzicom składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie i ogromny wkład pracy w wykonanie tak pięknych kapeluszy.

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II