Dnia 28 listopada 2018 roku  w świetlicy szkolnej zostały wręczone dyplomy i podziękowania dla uczestników konkursu plastycznego pt. ,,Jesienne fantazje”- zorganizowanego przez p. Patrycję Pasternak wychowawcę świetlicy. Ideą konkursu było zwrócenie uwagi na piękno otaczającego nas świata, czyli świata przyrody, a przede wszystkim urokliwej pory roku, jaką jest jesień. Przybliżenie piękna tej pory roku ułatwiają bliżej poznane i popularyzowane techniki plastyczne, które w wydaniu dzieci są bardziej wyjątkowe.

Celami konkursu były :

-Kształtowanie i rozwój wrażliwości i wyobraźni plastycznej.

-Propagowanie różnych technik plastycznych.

-Doskonalenie warsztatu plastycznego.

-Prezentacja możliwości twórczych dzieci.

Konkurs był dedykowany dla uczniów kl. I-IV SP.

Dopuszczało się dowolne płaskie formy prac indywidualnych w formacie A4 i A3.

Termin składania prac upływał 16.11.2018r. W konkursie wzięło udział 21 uczestników. Ich przepiękne  prace zostały zaprezentowane na wystawie szkolnej.

Oto lista laureatów:

I MIEJSCE: Aleksandra Byczko kl. IIa

II MIEJSCE: Julia Prędecka kl. II a

III MIEJSCE: Hanna Polus kl. I c

WYRÓŻNIENIA: Izabela Kuca kl. III a, Zofia Wawrzynkowska kl. I b, Marcel Zieliński kl. IV b