Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dnia 27 listopada 2019 roku w naszej szkole zostały wręczone dyplomy i podziękowania dla uczestników konkursu plastycznego pt. „Jesienne Fantazje” zorganizowanego przez p. Patrycję Pasternak. W konkursie  wzięło udział 26 uczniów z klas I-III. Komisja w składzie: p. Jadwiga Burakiewicz, p. Weronika Ochman oraz p. Marzena Antosz przyznała następujące miejsca:

  • I miejsce- MAJA BORKOWSKA I c
  • II miejsce- MALWINA MITURA I c
  • II miejsce ( „ex aequo” )- MARCIN GAŁKA III c
  • III miejsce MAKSYMILIAN CZARNY I c
  • III miejsce ( „ex aequo” )- ALAN FRANKOWSKI II d
  • Wyróżnienie: JAŚMINA STĘPIEN I c, HANNA POLUS kl. II c,

MILENA WRÓBEL kl. I a,  AMELIA SUWALSKA kl. III a.

Uczniowie, którzy otrzymali  I, II i III miejsca oraz wyróżnienie otrzymali dyplomy i nagrody. Natomiast pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy z podziękowaniami za udział w konkursie oraz słodki poczęstunek.

Opracowała: Patrycja Pasternak

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II