Dnia 27 listopada 2019 roku w naszej szkole zostały wręczone dyplomy i podziękowania dla uczestników konkursu plastycznego pt. „Jesienne Fantazje” zorganizowanego przez p. Patrycję Pasternak. W konkursie  wzięło udział 26 uczniów z klas I-III. Komisja w składzie: p. Jadwiga Burakiewicz, p. Weronika Ochman oraz p. Marzena Antosz przyznała następujące miejsca:

  • I miejsce- MAJA BORKOWSKA I c
  • II miejsce- MALWINA MITURA I c
  • II miejsce ( „ex aequo” )- MARCIN GAŁKA III c
  • III miejsce MAKSYMILIAN CZARNY I c
  • III miejsce ( „ex aequo” )- ALAN FRANKOWSKI II d
  • Wyróżnienie: JAŚMINA STĘPIEN I c, HANNA POLUS kl. II c,

MILENA WRÓBEL kl. I a,  AMELIA SUWALSKA kl. III a.

Uczniowie, którzy otrzymali  I, II i III miejsca oraz wyróżnienie otrzymali dyplomy i nagrody. Natomiast pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy z podziękowaniami za udział w konkursie oraz słodki poczęstunek.

Opracowała: Patrycja Pasternak