Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Już po raz kolejny w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Jaworzynie Śl. odbyła się wymiana ze szkołą partnerską Mittelschule z bawarskiego miasta Pfeffenhausen. Uczniowie spędzili tydzień pełen niezapomnianych wrażeń na ciekawych wycieczkach, spotkaniach i warsztatach. Wspólnie z uczniami z Niemiec zwiedzili Jaworzynę Śl. , a w niej Muzeum Kolejnictwa, Świdnicę ze słynnym Kościołem Pokoju oraz Starą Kopalnię w Wałbrzychu, gdzie wzięli udział w warsztatach ceramicznych. Mieli również okazję pobyć wspólnie cały dzień we Wrocławiu, w którym odwiedzili m.in. Zoo, odbyli przejażdżkę po mieście, spacer po starówce z przewodnikiem, a na koniec dnia mogli zrobić zakupy w centrum handlowym „Wroclavia”.
Jeden z dni pobytu grupy niemieckiej w Polsce poświęcony był warsztatom historyczno-kulturowym w Krzyżowej, miejscu pamięci historycznej, a następnie żywej lekcji historii w Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śl. przy licznym udziale społeczności gminy Jaworzyna Śl. Impreza zakończyła się uroczystym pożegnaniem naszych gości z Niemiec połączonym z honorowym wpisem uczestników wymiany do Kroniki szkolnej.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II