Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Harcerstwo to system wychowawczy, mający na celu wychowanie młodego człowieka, zaspakajanie naturalnej ciekawości świata, kształtowanie umiejętności pracy zespołowej, pracę nad sobą. To kształtowanie postawy obywatelskiej, ale także uczciwości, wiarygodności, odpowiedzialności, wytrwałości, poczucie własnej wartości i szacunek do innych ludzi.

O harcerstwie jako organizacji, o tym,  jak zostać zuchem a potem harcerzem opowiadał klasom trzecim druh Wojciech Graca. Razem z dziećmi przygotował proporce zuchowe, a następnie dzieci wykonały  i napisały kartki do swoich rówieśników – zuchów z Niemiec, Belgii, Francji i Anglii. Kartki zostały wysłane i teraz czekamy z niecierpliwością na odpowiedź.

 

                                                                                     Jolanta Mikołajczyk

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II