Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W sobotę 23 lutego odbyły się Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w szachach. Na hali sportowej zgromadziło się stu dwudziestu sympatyków tej gry.

Zawody otworzył dyrektor szkoły, pan Krzysztof Sołtys.

Uczestnicy zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe, dodatkowo był podział na dziewczęta i chłopców oraz mieszkańców Jaworzyny oraz graczy spoza Jaworzyny Śląskiej. Wszyscy grali sześć rund. Podczas zawodów odbyła się sprzedaż ciasta, kawy i herbaty. Opiekę nad sprzedającymi (Kinga Bielat, Justyna Zarzeczna) sprawowali p. Adrianna Jędras oraz p. Wiesław Dybeł.

Zebrani uczcili chwilą ciszy nieżyjących już mieszkańców Jaworzyny Śląskiej, a związanych ze światem szachów: śp. Mariana Gabrysiaka, Zbigniewa Romeckiego, Stanisława Smaruja.

Zakończenie rozgrywek nastąpiło przed godziną 15. Dzięki pozyskaniu sponsorów udało się nagrodzić wszystkich uczestników zawodów. Ci, którzy osiągnęli miejsca I-III otrzymali nagrody rzeczowe, natomiast pozostali- nagrody pocieszenia.

Sponsorami turnieju byli: Urząd  Miasta i Gminy Jaworzyna Śląska, ZPS Karolina, Firma B&W, Muzeum Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej oraz firma NOVA.

Zawody poprowadził pan Marcin Korzekwa, sędziował pan Wojciech Kowalczuk. Inicjatorem był Marcin Kruk.

 


fot. p. Marcin Korzekwa

 


 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II