Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dzisiaj na nasze zaproszenie pozytywnie odpowiedział pan dyrektor szkoły podstawowej  z Teplic nad Metui  Radim Valky. Przyjechał z nauczycielami i uczniami ze swojej szkoły do nas w odwiedziny.

Przyjęliśmy ich na nowej sali (wszyscy byli pod wrażeniem pięknego obiektu). Po powitaniu przez dyrektora naszej szkoły, pana Krzysztofa Sołtysa, przybyłych gości, w tym byłej dyrektor szkoły podstawowej pani Teresy Gawron, przyszedł czas na rozgrywki sportowe. Poza piłką nożną (chłopcy) i zbijanym (dziewczęta)  zaproponowaliśmy również naszym gościom nowość: ściankę wspinaczkową. Cieszyła się popularnością w czasie wolnym od gry. W grach zespołowych ostatecznie  to my byliśmy górą – zajęliśmy dwa razy pierwsze miejsce: u chłopców i u dziewcząt.

Po emocjach sportowych przyszedł czas na posiłek, wręczenie dyplomów oraz drobnych upominków dla wszystkich uczestniczących w wymianie.

Następnie udaliśmy się na wycieczkę do zamku Książ. Zamek zdecydowanie spodobał się naszym gościom: spacerowaliśmy po ogrodach, zwiedzaliśmy go z przewodnikiem.

Nasi przyjaciele podziękowali nam za pobyt i zaprosili nas do siebie na wiosnę.

Spotkanie sponsorowane było ze środków UKS Karolinka oraz ze środków własnych szkoły.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II