Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej wspólnie z Samorządowym Ośrodkiem Kultury 25 stycznia 2019r. zorganizowała na nowo otwartej hali edukacyjno-sportowej  przy ul. Jana Pawła II święto sportu.

Rozegrany został w dwóch kategoriach: Gminny Turniej Piłki Koszykowej Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców oraz Turniej Halowej Piłki Nożnej osobno w kategorii klas V-VIII i I-IV, a także konkurs strzałów do bramki. Przyjechały do nas reprezentacje szkół: ze Starego Jaworowa oraz z Pastuchowa. W „koszykówce” w obu kategoriach I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Jaworzyny Śląskiej, II miejsce reprezentacje z Pastuchowa, III miejsce SP Stary Jaworów. Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica naszej szkoły Julia Wojtal, najlepszym zawodnikiem Piotr Cichocki, również nasz reprezentant.

W „Halówce” w kategorii klas starszych I miejsce zajęła reprezentacja z Pastuchowa, II miejsce Szkoła Podstawowa z Jaworzyny Śl., III miejsce reprezentacja ze Starego Jaworowa.

W kategorii klas I-IV zwyciężyła Szkoła ze Starego Jaworowa, Jaworzyna Śląska zajęła II miejsce.

Najlepszym zawodnikiem „Halówki” został Wiktor Sas, najlepszym bramkarzem Tomasz Luber.
Królem strzelców został Piotr Henzel.

Podczas trwania rozgrywek sportowych dla odważnych była możliwość skorzystania ze ścianki wspinaczkowej pod opieką pana wicedyrektora Marcina Kruka – operatora ścianki, co uatrakcyjniło nasze rozgrywki.

Po zakończeniu zawodów pan dyrektor SOKiBP Sylwester Bartczak podsumował sportowe zmagania i przedstawił klasyfikację a pan dyrektor Krzysztof Sołtys wspólnie z panem dyrektorem Maciejem Plenclerem nagrodzili zwycięzców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w zawodach.

fot. p. Sylwester Bartczak

fot. p. Aneta Kiszczyszyn

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II