Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dnia 29 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej rozegrany został Gminny Turniej Piłki Koszykowej Szkół Podstawowych osobno w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Turniej rozegrano na nowej hali sportowej. Przyjechały do nas reprezentacje szkół: ze Starego Jaworowa oraz z Pastuchowa. Nasze obie reprezentacje zdobyły I miejsce. Serdecznie gratulujemy.
Naszą szkołę reprezentowali w kategorii chłopców: Bartosz Górski, Szymon Tokarczyk, Bartosz Ptak, Bartłomiej Pierkowski, Miłosz Rachelski, Mateusz Dziadowiec, Karol Kołodka, Wiktor Młynarski, Bartosz Zając, w kategorii dziewcząt: Hanna Pałeczka, Natalia Hajduk, Aleksandra Rybka, Aleksandra Cichocka, Judyta Tonder, Marta Więcław, Marika Maziarz, Anna Maria Michalska, Wiktoria Nalichowska. Na II miejscu podium w kategorii dziewcząt stanęła reprezentacja SP Stary Jaworów, w kategorii chłopców SP Pastuchów. Na III miejscu odwrotnie, w kategorii dziewcząt reprezentacja SP Pastuchów, w kategorii chłopców SP Stary Jaworów. Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz uczeń Bartłomiej Pierkowski, najlepszą zawodniczką została reprezentantka ze Starego Jaworowa Izabela Prymula.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji.
Nagrody: medale, statuetki dla najlepszych zawodników, puchary, dyplomy zakupiono z dotacji Urzędu Miasta w Jaworzynie Śląskiej.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II