Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na najpiękniejszą, ekologiczną pisankę. Konkurs odbywał się w ramach rocznego konkursu-Klasa Ekomaniaków. Technika wykonania pisanek była różnorodna. .Jury wyróżniło prace wg kryteriów: oryginalność, pomysłowowość, inwencja twórcza, różnorodność doboru materiałów, estetyka pracy .

LAUREACI:
Natalia Wieczorek-5a
Tomasz Mazur-5a
Oliwia Kutyła-5c
Szymon Strzelczyk-6a
Aleksandra Cichocka-6b
Oliwier Pająk-7b
Natalia Korzystka-2b
Natalia Soboczyńska-2b
Kacper Mendes-2b
Sławomir Skąpski-2c
Paulina Słota-3a
Justyna Mydlarska-3a
Każda klasa otrzymała punkty za udział w konkursie, a wyróżnione osoby nagrody.
Wesołych Świąt Wielkanocnych…

Koordynator konkursu-Jolanta Sołtys