Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

21 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Uczniowie szkoły mogli obejrzeć  gazetkę ścienną, przeczytać hasła dotyczące tego dnia. Rano, przed rozpoczęciem lekcji, rozdano uczniom serduszka z sentencjami dotyczącymi życzliwości i uśmiechu. Z tej okazji w każdej z klas przeprowadzono głosowanie na najbardziej życzliwego ucznia . Wybrani zostali nagrodzeni „Medalem życzliwości” oraz słodkim upominkiem.  Działała także „Poczta życzliwości”. Każdy mógł przekazać życzliwe, ciepłe słowa do wybranych osób. Był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.

Ten dzień utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień.

Najżyczliwsi 2017 roku:

1A- Amelia Kulpińska

1B- Łukasz Zawada

1C – Wiktoria Jarzembowska

2A – Maja Kuriata

2B – Lena Graca

3A – Nikola Górska

3B- Maja Mazurek

3C- Martyna Włodarczyk

3D- Aleksandra Szuman

4A- Mikołaj Pasikowski

4B – Alicja Drobniecka

4C – Amelia Krawczyk.

 

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II