21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości w tym roku niestety na odległość. To święto pozytywnych emocji, dobrych uczynków. Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – okazać komuś bezinteresowną życzliwość. Tym bardziej, że w tej kwestii naukowcy nie mają wątpliwości: bycie miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego,
który ją okazuje. Z okazji tego dnia zaprosiliśmy uczniów klas I-III do włączenia się do akcji pt. „ŻYCZLIWI NA CODZIEŃ”  i przesłania swojego zdjęcia z pozdrowieniami dla innych. Prezentujemy nadesłane prace i dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

  1. Hania Smaruj, kl. 1b z mamą Zuzanną i bratem Nikodemem,
  2. Pola Dąbrowska, kl. 1b z bratem Miłoszem,
  3. Klaudia Pilarz, kl. 1c,
  4. Wiktor Moczadło, kl. 1c,
  5. Kornel Kociński, kl. 2a z bratem Filipem,
  6. Hania Polus, kl. 3c z bratem Michałem z kl. 1b i siostrą Olą,
  7. Nikola Kunysz, kl. 3 c,
  8. Karol Kubryński, kl.3d.
  9. Po powrocie do szkoły na uczestników akcji będą czekać życzliwe niespodzianki

Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta.
Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!

Organizatorzy: Agnieszka Ulfik, Weronika Ochman, Kamila Karczmarz