Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości w tym roku niestety na odległość. To święto pozytywnych emocji, dobrych uczynków. Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – okazać komuś bezinteresowną życzliwość. Tym bardziej, że w tej kwestii naukowcy nie mają wątpliwości: bycie miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego,
który ją okazuje. Z okazji tego dnia zaprosiliśmy uczniów klas I-III do włączenia się do akcji pt. „ŻYCZLIWI NA CODZIEŃ”  i przesłania swojego zdjęcia z pozdrowieniami dla innych. Prezentujemy nadesłane prace i dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

  1. Hania Smaruj, kl. 1b z mamą Zuzanną i bratem Nikodemem,
  2. Pola Dąbrowska, kl. 1b z bratem Miłoszem,
  3. Klaudia Pilarz, kl. 1c,
  4. Wiktor Moczadło, kl. 1c,
  5. Kornel Kociński, kl. 2a z bratem Filipem,
  6. Hania Polus, kl. 3c z bratem Michałem z kl. 1b i siostrą Olą,
  7. Nikola Kunysz, kl. 3 c,
  8. Karol Kubryński, kl.3d.
  9. Po powrocie do szkoły na uczestników akcji będą czekać życzliwe niespodzianki

Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta.
Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!

Organizatorzy: Agnieszka Ulfik, Weronika Ochman, Kamila Karczmarz

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II