Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W sobotę 11 listopada 2017r  w sali gimnastycznej po dawnej Szkole Kolejowej przy ulicy Powstańców odbył się  mecz piłki nożnej SZKOŁA PODSTAWOWA:WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA I PRZYJACIELE. Zakończył się wynikiem 6:5 dla chłopców ze Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej. Po raz kolejny (2 raz z rzędu) młodzi piłkarze okazali się lepsi od dorosłych adeptów piłki nożnej pokazując wiele ciekawych zagrań oraz strzelonych bramek. WIELKIE GRATULACJE!!! Wszyscy uczestnicy otrzymali PUCHAR , MEDALE oraz nagrody.Dziękuję P. Przewodniczącemu Rady Miasta Arturowi Nazimkowi za wręczenie pucharów i medali, a wszystkim za udział w spotkaniu piłkarskim.W przerwie meczu odbył się konkurs rzutów karnych, w którym najlepszy okazał się PATRYK RZEPECKI z II Gimnazjum. Do zobaczenia za rok na 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości i kolejnym meczu piłki nożnej.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II