Jutro przypada dzień dziecka, święto wszystkich dzieci. Ponieważ jutro nie mamy lekcji postanowiliśmy dzisiaj na wesoło uczcić ten dzień.

Wszyscy wychowawcy zaproponowali gry i zabawy ruchowe w klasach I-III. Najstarsi uczniowie klas IV poszli w tym czasie na stadion. Tam chłopcy zagrali mecze piłki nożnej, a dziewczęta głośno dopingowały i miały zapewnione inne atrakcje ruchowe. Wszystko utrwalił aparatem pan Józef Strzelecki.

Pogoda nam dopisała, humory także. Dzięki radzie rodziców wszyscy otrzymali słodki poczęstunek oraz kamizelki odblaskowe, aby byli bezpieczni i dobrze widoczni.

Wszystkim dzieciom składamy najlepsze życzenia z okazji ich święta.