Dnia 18 listopada 2019 roku w naszej szkole świętowaliśmy „Dzień Dyni”. Aby podkreślić atmosferę tego dnia uczniowie wszystkich klas 1-3 przyszli ubrani na pomarańczowo. W tym dniu ogłoszono również wyniki konkursu plastycznego na „Najweselszą Dynię”. Komisja konkursowa miała trudny wybór, ponieważ wykonano wiele pięknych i pomysłowych prac. Dzieci z dyń wyczarowały: jesienne ludziki, śmieszne stworki, minionki, czarownice i mnóstwo innych śmiesznych postaci. Nagrody i dyplomy zostały wręczone na krótkim apelu w obecności Dyrekcji szkoły. Po rozdaniu nagród uczniowie mogli podziwiać wszystkie prace dzieci na korytarzu szkolnym, gdzie zorganizowano wystawę. Można było też zrobić sobie zdjęcie pamiątkowe w dużej dyni .

Wyniki konkursu:

I miejsce: Milena Kubka Ic

II miejsce: Olivia Jankowicz Ia

III miejsce: Laura Pluta Ic

IV miejsce: Marcin Gałka IIIc

Pozostali uczniowie konkursu otrzymali Wyróżnienia.