Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dnia 18 listopada 2019 roku w naszej szkole świętowaliśmy „Dzień Dyni”. Aby podkreślić atmosferę tego dnia uczniowie wszystkich klas 1-3 przyszli ubrani na pomarańczowo. W tym dniu ogłoszono również wyniki konkursu plastycznego na „Najweselszą Dynię”. Komisja konkursowa miała trudny wybór, ponieważ wykonano wiele pięknych i pomysłowych prac. Dzieci z dyń wyczarowały: jesienne ludziki, śmieszne stworki, minionki, czarownice i mnóstwo innych śmiesznych postaci. Nagrody i dyplomy zostały wręczone na krótkim apelu w obecności Dyrekcji szkoły. Po rozdaniu nagród uczniowie mogli podziwiać wszystkie prace dzieci na korytarzu szkolnym, gdzie zorganizowano wystawę. Można było też zrobić sobie zdjęcie pamiątkowe w dużej dyni .

Wyniki konkursu:

I miejsce: Milena Kubka Ic

II miejsce: Olivia Jankowicz Ia

III miejsce: Laura Pluta Ic

IV miejsce: Marcin Gałka IIIc

Pozostali uczniowie konkursu otrzymali Wyróżnienia.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II