Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Zbliża się Dzień Świętego Walentego, wszyscy znają dobrze moc tego święta. W czwartkowy wieczór uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece zorganizowanej z okazji Walentynek. Miłe gesty i czułe słówka towarzyszyły zabawie. Sympatyczna atmosfera trwała przez cały wieczór . Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii, a 14 lutego rusza walentynkowa poczta , przez którą będziecie mogli wysłać karteczkę swojej Walentynce. Zapraszamy wszystkich zakochanych do zabawy.

OPIEKUN SU
Ada Jędras

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II