Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dnia 12.12.2017 r. w Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Mickiewicza 9 rozegrany został w dwóch kategoriach: Gminny  Mikołajkowy Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców. Przyjechały do nas reprezentacje szkół: ze Starego Jaworowa oraz z Pastuchowa.

Naszą szkołę reprezentowali w kategorii chłopców: Michał Charytanowicz, Ksawier Okarmus, Tomasz Janes, Paweł Radziszewski, Piotr Cichocki, Bartosz Górski, Andrzej Richtszajd, Adrian Rogalski, w kategorii dziewcząt: Julia Wojtal, Katarzyna Hajduk, Kinga Mentel, Aleksandra Cichocka,Marta Więcław, Natalia Hajduk, Maja Łomańska, Wiktoria Nizio, Małgorzata Brońska. Obie nasze reprezentacje zajęły I miejsce, na II miejscu podium uplasowały się reprezentacje SP ze Starego Jaworowa, III miejsce SP Pastuchów. Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz uczeń Michał Charytanowicz zdobywając 28 punktów, o 1 punkt mniej zdobył Ksawier Okarmus. Najlepszą zawodniczką została reprezentantka ze Starego Jaworowa Małgorzata Konieczna, zdobyła 26 punktów. Wszystkimuczestnikom serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji. Nagrody: medale, statuetki dla najlepszych zawodników, puchary zakupiono z dotacji Urzędu Miasta w Jaworzynie Ślaskiej. 

Serdecznie dziękujemy Państwu Mariuszowi i Marii Bykowskim za wsparcie i ufundowanie słodkiego poczęstunku dla wszystkich uczestników turnieju.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II