Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W dniu 16 listopada 2019 Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl. zorganizowała turniej szachowy dla uczczenia Święta Niepodległości. W zawodach uczestniczyło 114 szachistów, którzy rywalizowali w siedmiu kategoriach wiekowych: do 6, do 8, do 10, do 12, do 14, do 18 lat oraz w  kategorii seniorów. Zawodnicy rozegrali 7 rund, szczegółowe wyniki opublikowano na stronie chessarbiter. http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_5940/. Zawody sędziował Pan Marcin Korzekwa oraz Pan Wojciech Kowalczuk.

W trakcie turnieju wolontariusze i samorząd uczniowski pod opieką  pani Adrianny Kotów- Jędras sprzedawali ciasta upieczone przez uczniów i rodziców. Cały dochód ze sprzedaży ciast zostanie przekazany na cele charytatywne.

Do akcji sprzedaży ciast włączyli się również uczniowie i rodzice ze Szkoły Podstawowej w Starym Jaworowie. To kolejna już impreza przeprowadzona wspólnie. Dziękujemy za zaangażowanie i przyłączenie się do naszych działań.

Organizatorzy pragną podziękować Burmistrzowi Grzegorzowi Grzegorzewiczowi za honorowy patronat oraz sponsorom za ufundowanie nagród: Starostwo Powiatowe w Świdnicy, ZPS Karolina, NOVAsp. Zo.o., UKS Karolinka, szczególne podziękowania dla Pana Marka Śliwowskiego z Gambit MDK Świdnica za pomoc w przeprowadzeniu turnieju.

Zdjęcia z turnieju

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II