Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Rozpoczęliśmy od środy, 30 maja kiedy to udaliśmy się na stadion szkolny, gdzie dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych, a ponieważ pogoda sprzyjała swawolom na świeżym powietrzu straż pożarna gasiła rozgrzane głowy uczniów…Na deser uczniowie zostali poczęstowani słodkościami.

W poniedziałek natomiast szkoła zasponsorowała dzieciom udział w Filharmonii na wesoło. Był to prezent w ramach obchodów Dnia Dziecka.

Wszystkim dorosłym życzymy, aby jak znajdłużej pielęgnowali w sobie dziecko, które jest w każdym z nas.Tyle tam beztroski, bezinteresowności, spontaniczności, radości…- zupełnie jak w innym świecie. Świecie Dziecka.

Zdjęcia ze stadionu

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II