Rozpoczęliśmy od środy, 30 maja kiedy to udaliśmy się na stadion szkolny, gdzie dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych, a ponieważ pogoda sprzyjała swawolom na świeżym powietrzu straż pożarna gasiła rozgrzane głowy uczniów…Na deser uczniowie zostali poczęstowani słodkościami.

W poniedziałek natomiast szkoła zasponsorowała dzieciom udział w Filharmonii na wesoło. Był to prezent w ramach obchodów Dnia Dziecka.

Wszystkim dorosłym życzymy, aby jak znajdłużej pielęgnowali w sobie dziecko, które jest w każdym z nas.Tyle tam beztroski, bezinteresowności, spontaniczności, radości…- zupełnie jak w innym świecie. Świecie Dziecka.

Zdjęcia ze stadionu