Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dzisiaj, 20 marca obchodzony jest na świecie Międzynarodowy Dzień Szczęścia, który został ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych 28 czerwca 2012 roku. Nasi uczniowie i nauczyciele włączyli się w te radosne obchody. Za pomocą obrazków i skojarzeń staraliśmy się przedstawić swoją wizję szczęścia. Drzewo Szczęścia z każdą minutą zapełniało się różnymi słowami, wśród nich najczęściej powtarzała się rodzina, przyjaciele, zwierzątka, ulubione zajęcia, ale również spokój, cisza i dobre oceny, co nas bardzo cieszy:) Kto chciał obdarować innych radością mógł wrzucić laurkę do specjalnej skrzynki…bo przecież dawanie to też szczęście. Szczęśliwym nadawcom i adresatom gratulujemy. Korytarze ozdobiły kolorowe drzewka szczęścia wykonane przez uczniów na zajęciach plastycznych, technicznych oraz w domu przy pomocy rodziców. Dziękujemy Wam bardzo, są naprawdę piękne. Gazetka z sentencjami na temat szczęścia  przypominała nam jak wielka jest jego waga i jak nietrudno go zdobyć. Czasem wystarczy się cieszyć z tego, co się już ma:) Przypominajmy sobie o tym każdego dnia i doceniajmy drobne chwile, wówczas Dzień Szczęścia będzie nam towarzyszyć każdego dnia.

Agnieszka Ulfik

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II