Nabór – klasy VIII
Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

29 września jest Ogólnopolskim Dniem Głośnego Czytania. To święto, którego najważniejszymi beneficjentami są dzieci. Data 29 września odnosi się do urodzin Janiny Porazińskiej, autorki książek dla dzieci i młodzieży. W tym roku to święto przypadło na sobotę, ale w naszej szkole akcja rozpoczęła się  kilka dni wcześniej.

W ramach promocji czytelnictwa uczniowie klas 1-3 otrzymali albumy, do których mogą codziennie wklejać naklejki. Za co? Oczywiście, za czytanie- codziennie, przynajmniej przez 20 minut.

We wtorek głośnego czytania wysłuchały dzieci z klas pierwszych.

Dziewczynki z klasy 4 C – Maja Bartczak i Wiktoria Biedruna pod opieką p. Agnieszki Ptak odwiedziły najmłodsze klasy i opowiedziały o korzyściach płynących z czytania. Pierwszaki poznały opowiadania o zwierzątkach.  Spotkanie z pięknie czytającymi starszymi koleżankami na pewno zachęci najmłodszych do sięgania po książki.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II