W dniu 19.12.2018 r. podczas Jaworzyńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego odbyło się rozdanie nagród w konkursie plastycznym na: „Ozdobę choinkową”, „Stroik Świąteczny”, „Szopkę Bożonarodzeniową”.

Laureaci:
OZDOBA CHOINKOWA
kL. I-IV
I miejsce Marcin Gałka kl. II
Wyróżnienia: Szymon Smoter kl. I, Aleksander Plizga kl. IV, Gracjan Kręcioch kl. IV
kl. V-VIII i gimnazjum
II miejsce: Klaudia Siwarska kl. VI
III miejsce: Anna -Maria Michalska kl. V
Wyróżnienia: Julia Plizga kl. VI, Oliwia Cieślak kl. VII
STROIK
Kl. I-IV
I miejsce: Nikola Łazar kl. I
II miejsce : Jagoda Sawko kl. I
Wyróżnienia: Zofia Wawrzynkowska kl. I, Zofia Sadkowska kl. II
Kl. V-VIII i gimnazjum
I miejsce: Zofia Rzeszut kl. V
Wyróżnienia: Julia Plizga kl. VI, Kalina Pawlaczyk kl. VI, Katarzyna Wojtak kl. VII, Anna-Maria Michalska kl. V, Oliwia Kutyła kl. VI
SZOPKA
KL. I-IV
Wyróżnienia: Julia Hampel kl. II, Piotr Wróbel kl. IV, Julia Tylek kl. IV, Anita Biros kl. IV.
KL. V-VIII i gimnazjum
I miejsce ex aequo: Julia Plizga kl. VI i Aleksandra Cichocka kl. VII
Wyróżnienia: Małgorzata Betnar kl. V, Anna-Maria MIchalska kl. V, Oliwia Kutyła kl. VI.
Wszystkim laureatom i uczestnikom dziękujemy.