Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Drodzy Rodzice!

Proponujemy akcję czytelniczą dla klas I – III, nasza biblioteka chętnie włączyła się w akcję czytelniczą przygotowaną przez miesięcznik „Biblioteka w szkole”, która pozwoli przywitać w bibliotece uczniów wracających do szkół i zachęcić ich do aktywnego korzystania z księgozbioru. Akcja jest formą zabawy. Nie wymaga dużej aktywności uczniów ani skomplikowanych przygotowań. Wystarczy pobrać w szkolnej bibliotece specjalnie przygotowany bilet, na którym za pomocą rożnych symboli są zaznaczone różne rodzaje książek; nauczyciel „kasuje” przeczytaną przez dziecko książkę. Akcja trwa do 31 maja 2021 roku, dla uczniów, którzy przeczytają wszystkie proponowane pozycje są przewidziane nagrody, dla wszystkich uczniów biorących udział w naszej zabawie są przewidziane pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki:). Serdecznie zapraszam do udziału w naszej zabawie:). Szczegóły i wątpliwości chętnie wyjaśnię w bibliotece szkolnej.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II