NAUCZYCIEL – BIBLIOTEKARZ

ŚRODA – 7.30 – 14.35
CZWARTEK – 7.30– 15.00
PIĄTEK  –  7.30– 14.30

W bibliotece chętnie Cię widzimy…do niczego nie zmuszamy…

W bibliotece możesz wybierać i wypożyczać książki…czytać czasopisma…myśleć i szukać

informacji…korzystać z Internetu…pytać…uśmiechać się…mieć spokój

Z A P R A S Z A M Y

A K T U A L N O Ś C I

O BIBLIOTECE
LEKTURY
O KSIĄŻCE

Strona Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śl.

Uczestniczymy w programie „Z książką i sztuką mi do twarzy”  → więcej informacji