Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Pociągi to naprawdę fascynujące pojazdy: bawisz się nimi w domu, jeździsz na wakacje do dziadków, obserwujesz w drodze do szkoły. Powinnaś/Powinieneś jednak pamiętać, że zawsze, kiedy zbliżasz się do torów, musisz być ostrożna/-y! takie słowa kierują do uczniów w całej Polsce organizatorzy Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Bezpieczny Przejazd.Jako mieszkańcy Jaworzyny Śląskiej dobrze wiemy, że edukację dotyczącą bezpieczeństwa na terenach kolejowych należy zaczynać jak najwcześniej. Dlatego co roku aktywnie uczestniczymy w prelekcjach edukacyjnych i organizujemy spotkania z Panem Krzysztofem Wójcikiem Inspektorem PKP PLK S.A. W związku z trwaniem zagrożenia epidemicznego na terenie kraju, w tym roku to panie wychowawczynie wcieliły się w rolę prowadzących prelekcje. Za pomocą ciekawych gier, zabaw oraz materiałów edukacyjnych, uczniowie nauczyli się prawidłowego zachowania na przejazdach i przejściach kolejowych. Uczestnictwo w zajęciach pozwoliło im stać się prawdziwymi kolejowymi ekspertami ds. bezpieczeństwa!
Dziękujemy PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Wałbrzychu za pomoc w realizacji zajęć oraz przekazanie materiałów edukacyjnych dla naszych uczniów.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II