W czwartek i piątek w  szkole przy ul. Mickiewicza policjant z naszej gminy pan Robert Zwardoń  przeprowadził dla uczniów klas I -III warsztaty „Bezpieczni w sieci”. Uczniowie obejrzeli bardzo ciekawe i zmuszające do refleksji filmiki dotyczące zasad bezpiecznego korzystania z Internetu m.in „Dobry żart”, „Komputeromania”, „Małe zdjęcie – DUŻY problem”, „Znajomi – nieznajomi”. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem wzięli udział w zajęciach oraz odpowiadali na pytania zadawane przez funkcjonariusza, wynosząc z nich wiele cennych informacji.