Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Zbliżający się okres ferii świątecznych  to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. Nie można jednak zapomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Na tydzień, przed świątecznym odpoczynkiem odbyły się w naszej szkole warsztaty edukacyjne „Bezpieczne rady na świąteczne wypady”.

Odwiedzili nas policjanci z Posterunku Policji w Jaworzynie Śląskiej pan Robert Zwardoń i Tomasz Ćwikła. Głównym tematem spotkania było szeroko rozumiane bezpieczeństwo, ze zwróceniem szczególnej uwagi na bezpieczeństwo dzieci w trakcie nadchodzących wolnych dni. Mundurowi przestrzegali uczniów klas I – III przed niebezpieczeństwami, jakie mogą ich spotkać w czasie zabaw na śniegu i lodzie. Informowali, jak bardzo niebezpieczne jest zjeżdżanie na sankach w okolicach, gdzie odbywa się ruch pojazdów i przypominali, że nie należy bez nadzoru osób dorosłych brać udział w kuligach i innych zimowych zabawach. Przestrzegali przed organizowaniem kuligów za pojazdami mechanicznymi, przed wchodzeniem za zamarznięte zbiorniki wodne. Poruszono zasady bezpiecznego użycia środków pirotechnicznych i podkreślono, że używać ich mogą tylko osoby dorosłe. Przestrzegli,  że używanie petard i fajerwerków niezgodnie z instrukcją może być przyczyną wypadku i stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia.

Uczestnicy warsztatów  chętnie dzielili się z funkcjonariuszami policji swoimi spostrzeżeniami i odpowiadali na zadawane pytania.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II