Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dnia 23 października w naszej szkole odbyło się widowisko o bezpieczeństwie  zatytułowane „Stop wypadkom – bezpieczne dzieci”. Organizatorem było Centrum Popularyzacji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego z Wrocławia.

Na sali gimnastycznej zostało rozstawione Miasteczko Ruchu Drogowego, w którym uczniowie wzięli  aktywny udział. Celem widowiska było wdrożenie dzieci do dbałości  o bezpieczeństwo własne oraz innych, zachowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, uczulenie na krzywdę i zło społeczne – wskazania właściwych zachowań. Dzieci dowiedziały się, że trzeba przestrzegać zakazu zabawy w miejscach niedozwolonych, a także jak należy się zachować w kontaktach z osobami nieznajomymi. Podczas programu, odbyły się różnego rodzaju konkursy i animacje, wszyscy uczestniczy otrzymali drobny upominek  w postaci naklejki odblaskowej.

Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa na drodze.

 
 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II