Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Nasze miasto od samego początku związane jest z koleją. Tory kolejowe to element miasta nierozerwalnie związany z nim. Mieszkańcy są świadomi, jak bezpiecznie korzystać z przejść i przejazdów kolejowych. Zadaniem szkoły natomiast  jest podnoszenie świadomości i poprawa bezpieczeństwa wśród najmłodszych mieszkańców miasta.

Z takim właśnie zadaniem przyjechał do nas Pan Krzysztof Wójcik, przedstawiciel PKP PLK. Spotkał się ze społecznością szkoły w ramach kampanii Bezpieczny Przejazd. Prezentował zasady bezpiecznego korzystania z przejść i przejazdów kolejowych. Mówił o odpowiednim zachowaniu  na obiektach kolejowych. Prezentował zagadki i filmiki, na których dzieci same mogły wykazywać się wiedzą wyniesioną ze spotkania.

Na koniec rozdał wszystkim uczestnikom bardzo ciekawe, kolorowe książeczki z płytą CD, aby w domu można  uświadomić rodziców i rodzeństwo i aby w każdej chwili móc wrócić do tak ważnej rzeczy jaką jest bezpieczeństwo dzieci i dorosłych.

Zuzanna Smaruj

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II