Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

„Bal jesienny czas radości – niech wśród kolorowych liści wspaniała zabawa zagości !!!”.
W dniu 28 października  2019 r. panie: p. Jadwiga Burakiewicz i p. Patrycja Pasternak zorganizowały w świetlicy szkolnej ,,BAL JESIENI”. W zabawie brały udział dzieci z klas I-III. Zabawa rozpoczęła się od powitania wszystkich zgromadzonych i odczytania listu od Pani Jesień. Następnie dzieci brały udział w różnych konkursach i zabawach m.in.: taniec na gazetach , tańczące krzesła, tańce z balonami oraz wiele innych ciekawych zabaw. Uczniowie, którzy wygrali dany konkurs otrzymali słodką nagrodę. Dla wszystkich dzieci przygotowany był też „słodki bufet”, z którego każdy mógł się częstować smakołykami. Na koniec wszyscy jednogłośnie wybrali króla i królową balu: Antonina Sułek i Paweł Król.  Zwycięska para zatańczyła ostatni taniec i tym samym zakończyła bal. Uczestnicząc w Balu Jesieni dzieci zdobyły nowe umiejętności, jednocześnie wesoło bawiąc się. O tym, że tak było świadczą następujące słowa: „Ach ten bal, ach ten bal …Już się kończy b a a a r d z o   ż a l !”.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II