„Bal jesienny czas radości – niech wśród kolorowych liści wspaniała zabawa zagości !!!”.
W dniu 28 października  2019 r. panie: p. Jadwiga Burakiewicz i p. Patrycja Pasternak zorganizowały w świetlicy szkolnej ,,BAL JESIENI”. W zabawie brały udział dzieci z klas I-III. Zabawa rozpoczęła się od powitania wszystkich zgromadzonych i odczytania listu od Pani Jesień. Następnie dzieci brały udział w różnych konkursach i zabawach m.in.: taniec na gazetach , tańczące krzesła, tańce z balonami oraz wiele innych ciekawych zabaw. Uczniowie, którzy wygrali dany konkurs otrzymali słodką nagrodę. Dla wszystkich dzieci przygotowany był też „słodki bufet”, z którego każdy mógł się częstować smakołykami. Na koniec wszyscy jednogłośnie wybrali króla i królową balu: Antonina Sułek i Paweł Król.  Zwycięska para zatańczyła ostatni taniec i tym samym zakończyła bal. Uczestnicząc w Balu Jesieni dzieci zdobyły nowe umiejętności, jednocześnie wesoło bawiąc się. O tym, że tak było świadczą następujące słowa: „Ach ten bal, ach ten bal …Już się kończy b a a a r d z o   ż a l !”.