Dzisiaj na apelu szkolnych była okazja do podsumowania kilku akcji, które miały miejsce na terenie naszej szkoły. Pan dyrektor Krzysztof Sołtys wręczył nagrody za udział w turnieju w ringo, stuprocentową frekwencję w pierwszym semestrze, konkurs plastyczny oraz zbiórkę karmy i akcesoriów dla zwierząt dla schroniska.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych na terenie szkoły. To zdecydowanie podnosi umiejętności uczniów, mobilizuje do wyszukiwania informacji, wgłębiania się w poszczególne zagadnienia i rozszerza ich horyzonty.