Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Tradycje andrzejkowe mają bardzo długą historię, kojarzą nam się z magią, wróżeniem i tajemniczymi obrzędami. I z tej okazji w dniu dzisiejszym na świetlicy szkolnej wróżby  andrzejkowe przygotowali i prowadzili uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami świetlicy.  Miały one oczywiście charakter zabawowy, było andrzejkowe serce, andrzejkowe szpilki, magiczne kubeczki, czarodziejskie kapelusze, horoskopy, kartki z imionami, cukierki z zawodami i wiele innych ciekawych wróżb.  Do specjalnie przygotowanego salonu wróżb zapraszani byli uczniowie, którym urocze wróżki przepowiadały przyszłość. Szczególnie przejęci byli najmłodsi goście, którzy wszystkie wróżby traktowali bardzo poważnie. Dla wszystkich była to dobra zabawa, a teraz pozostało oczekiwanie, czy wróżby się spełnią.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II