Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

 „Każdy z 365 dni powinien być dniem praw dziecka”
Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak

 „Prawa dziecka nigdy nie stały i nie stoją w opozycji do praw osób dorosłych – są tak samo prawami człowieka” – pisze Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak z okazji obchodzonego 20 listopada Światowego Dnia Dziecka. Zachęca  także do udziału w akcji UNICEF #GoBlue , w ramach której można wesprzeć działania na rzecz przestrzegania praw najmłodszych. Uczniowie naszej szkoły oczywiście także dołączyli do przedsięwzięcia.

Akcja polega  na podpisaniu się pod petycją wzywającą światowych liderów, by zobowiązali się do przestrzegania praw każdego dziecka i przyznali, że prawa te nie podlegają negocjacjom, a także do okazania wsparcia dla tych działań poprzez ubranie niebieskich strojów w tym dniu.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II