Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Już po raz szósty rusza akcja Dzieci Dzieciom organizowana przez uczniów  i pracowników  Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej przy ogromnym zaangażowaniu rodziców, władz gminy i lokalnych przedsiębiorców. Nasze działania wspierają również Polskie Koleje Państwowe w Wałbrzychu, Zakład Porcelany Stołowej w Jaworzynie Śląskiej oraz JWK Lubliniec.

Pragniemy zaznaczyć, że nie jesteśmy ani fundacja ani instytucją charytatywną. Nie zbieramy pieniędzy. Pragniemy jedynie uszczęśliwić dzieci w prosty sposób – obdarowując je prezentami. Z tego właśnie powodu potrzebujemy kredek, długopisów, malowanek, zeszytów, balonów, kubków,  pluszaków, książek, etc., które, jak co roku, trafią do podopiecznych Instytutu Centrum  Matki Polki w Łodzi z oddziałów kardiologii i kardiochirurgii. W tym roku chcemy rozszerzyć nasze działania i uszczęśliwić  również dzieci z wrocławskiej Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych przy ulicy Chałubińskiego. Wszystkie dary trafią do małych pacjentów w formie bożonarodzeniowej paczki. Dodatkowo szykujemy zestawy do szpitalnych świetlic w postaci klocków, kolorowanek, książek. Wierzymy, że choć w niewielkim stopniu wniesiemy magię świąt do szpitalnej rzeczywistości.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w tej szlachetnej akcji. Zbiórka będzie trwała od 25 października do początku grudnia 2019.  Co roku przybywa darczyńców i ludzi dobrej woli, którzy wspierają nasze działania. Wierzymy, że dołączą się Państwo do naszej akcji i dołożą cegiełkę, która zbuduje świąteczny nastrój w szpitalnej rzeczywistości i pozwoli choć na chwilę zapomnieć o bólu, smutku i samotności małych pacjentów.

Wszystkich , którzy zechcą wspomóc naszą akcję prosimy o dostarczanie darów do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej, do budynku przy ulicy Mickiewicza 9 lub Jana Pawła II 16.

 

                                                                                   Sylwia Kieliszek

                                                                                   Małgorzata Prymas

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II