Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

„ A w każdym z nas rodzi się człowiek, aż człowiek…” W atmosferze Bożonarodzeniowych tradycji, uczniowie Szkoły Podstawowej przygotowali 20 grudnia świąteczny apel. Montaż słowno-muzyczny wprowadził nas w atmosferę tych pięknych i cudownych Świat Narodzenia Pańskiego.

Życzenia, które przekazała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego były pełne ciepła, pokoju i serdeczności. Pan dyrektor w swoim przemówieniu podkreślił, ze w każdym z nas na nowo rodzi się człowieczeństwo, mówił o dobroci dla innych i wzajemnym szacunku. Przedstawiciele klas złożyli sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem. Apel zakończył się wspólnym kolędowaniem. Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych i spokojnych Świat. „… a mały Chrystus patrzy w drzwi i czeka by pośród witających zobaczyć człowieka”.

Samorząd Uczniowski

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II