„ A w każdym z nas rodzi się człowiek, aż człowiek…” W atmosferze Bożonarodzeniowych tradycji, uczniowie Szkoły Podstawowej przygotowali 20 grudnia świąteczny apel. Montaż słowno-muzyczny wprowadził nas w atmosferę tych pięknych i cudownych Świat Narodzenia Pańskiego.

Życzenia, które przekazała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego były pełne ciepła, pokoju i serdeczności. Pan dyrektor w swoim przemówieniu podkreślił, ze w każdym z nas na nowo rodzi się człowieczeństwo, mówił o dobroci dla innych i wzajemnym szacunku. Przedstawiciele klas złożyli sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem. Apel zakończył się wspólnym kolędowaniem. Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych i spokojnych Świat. „… a mały Chrystus patrzy w drzwi i czeka by pośród witających zobaczyć człowieka”.